Тестирајте го: Овие четири ТАЈНИ мажот ќе и ги открие само на жената која ја САКА

15 октомври, 2021
shutterstock_1810976710-2048x1345

Се плаши дека ќе ве изгуби

Комуникацијата во врска е една од најважните ставки.

Ако вие и вашиот партнер секогаш имате тема за разговор и лесно го започнувате, врската се движи во вистинска насока.

Сепак, и покрај тоа, мажот ќе зборува за некои работи само под одредени услови.

За некои работи е потребно да го прашате конкретно, но она што е поважно е дека за прашања од овој тип, потребно е тој навистина да ве сака.

Значи, ако сакате да го проверите вашиот партнер, прашајте го за овие работи.

Ова се тајни што мажите ги откриваат само на жената што ја сакаат.

Сака да ве гушне

Заљубен човек е подготвен да ја допира својата сакана со денови. Вашата сакана личност никогаш не ви кажала колку убаво се спие во вашите раце? Поставете му го тоа прашање. Верувајте ми, одговорот ќе ве изненади.

Се плаши дека ќе ве изгуби

Најчесто, мажите се обидуваат да го сокријат од своите сакани фактот дека и тие може да бидат исплашени. Можеби не зборува директно за тоа, но всушност се плаши дека ќе ве изгуби. Обидете се некако да го прашате како го замислува животот без вас.

Потреба за емоционална поддршка

Мажот ќе се обиде да стори сé за да не покаже дека му треба помош. Кога го познавате вашиот партнер доволно добро, ќе научите да чувствувате без зборови кога треба да го поддржите. Но, подобро да прашате директно.

Сексуални фантазии

Сексуалноста честопати е испреплетена со вина и срам. И вашиот партнер може да ги скрие желбите зад седум брави. Обидете се да го прашате за тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris