„Тоа беше убав период од мојата младост“: Српскиот ПЛЕЈБОЈ после 15 откри дали бил во врска со ЦЕЦА!

30 март, 2021
cee c

Ракометарот Влада Мандиќ откри дека некогаш му се допаѓало титулата плејбој што му ја даваат домашните медиуми, а тој ги допрел озборувањата што кружеле пред 15 години, дека е во врска со пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Спортистите нема да признаат, но исто така им се допаѓа и жолтиот печат – да напишат кој автомобил го возам, дали сум бил со некого или не … тоа ми беше интересно до 27-годишна возраст, кога ја добив ќерка ми Саса, и потоа работите се смени – рече Мандиќ и додаде:Тоа е убав период од мојата младост.

Јас не сторив ништо што другите мажи не прават, нормално е да имам една, две, три девојки … не истовремено! И во одреден момент тоа пишување стана иритирачко за мене затоа што не сакав да ме познаваат како плејбој. Пишуваат, но не знаат колку голови дадов, тие само знаеја дека сум ракометар, а не колку работам и колку дадов. Не сакав глупости да го засенат успехот – рече тој.

Vlada Mandić

Водителот исто така го праша Мандиќ дали таа „титула“ им го олеснува пристапот на девојчињата.

Секако, искрен сум. Спортистите се секогаш привлечни, како кај нас, така и насекаде во светот. За нас секогаш е сè полесно, дури и премин за девојчиња, да не лажат Спортистите се секогаш во добра линија, убави, живеат над просекот, возат добри автомобили, ова се олеснителни околности – рече Мандиќ, а потоа тоа го откри неколку пати тој мораше да ги негира пишувањата на печатот, како на пример дека бил во врска со Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Ceca Ražnatović

Да, многу негирав. Тогаш сфатив дека негирањата воопшто не се корисни. Да застанев, немаше да пишувам толку многу, вака го негираш, пишува уште повеќе. Кога молчиш поминува. Дадов причина, се разбира, дадов, но имаше многу измислени приказни. Јавноста беше повеќе заинтересирана за сè, отколку за моите спортски успеси. Кога во еден момент сфатив дека луѓето ме препознаваат поради тој епитет и жолтиот печат, а не според местото каде што играв, ми беше жал. За мене беше интересно да се појавам во жолтиот печат, но желбата ми помина, излегов од тоа – заклучи ракометарот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber