Тоа е најдобрата реклама за нејзиниот бренд: Ангелот на Викторија ја крева температурата во бикини

20 февруари, 2021
Capture

Кендис Сванепул, позната манекенка и член на тимот на Викторија Сикрет, исто како и нејзината колешка Алесандра Амбросио, успешно влезе во модниот бизнис

Самоуверената убавица, родена во Јужна Африка, ја лансираше својата линија за костими за капење наречена Tropic of C во 2018 година, па на својот Инстаграм профил ги претстави најновите модели.

Скудното бикини што го носи убавата русокоса дефинитивно не е за секого, но и одговара, откривајќи дека е во завидна форма и дека карантинот не и штети. Секако, нејзината извајана фигура како што е, e создадена за мало бикини со украсни прерамки околу струкот и високи гаќички од нејзината колекција, па не е ни чудо што за кратко време нејзиниот пост доби безброј лајкови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris