Том Хенкс има ужасна фризура за неговата нова улога: „Само ги исплашив децата и сакам да се извинам!“

1 јануари, 2021
tan2020-4-1218650630-830x0

Легендарниот американски актер Том Хенкс (64) гостуваше во „Шемата на Греам Нортон“, па му откри на водителот како мора да се шиша заради неговата нова улога во филмот, па ги згрози гледачите.

Имено, Том снима нов филм за Елвис Присли во Австралија, а сега имал и интервју од неговиот дом.

Актерот се вклучи во шоуто преку видео повик со капа на главата, затоа што има ужасна фризура во последно време.

  • Дозволете ми да ви покажам каков хорор морав да преживеам заради улогата на Том Паркер (менаџер Елвис Присли) – рече актерот.

Потоа, тој го соблече капчето за кратко време и им покажа на сите дека има ќелава фризура, што насмеа еден дел од обожавателите, додека другиот дел рече дека актерот изгледа застрашувачки.

  • Само ги исплашив децата и сакам да се извинам – се пошегува славниот актер.

Да потсетиме, Том Хенкс во филмот за Елвис Присли ја има улогата на неговиот менаџер Томас Андерсон Паркер, попознат како „полковник Том“, додека „Кралот на карпата“ ќе го игра Остин Батлер.

Само за време на снимањето на овој филм во Австралија во март 2020 година, актерот и неговата сопруга Рита се заразиле со вирусот корона, а Том бил првата јавна личност која го признала тоа во јавноста. За среќа, и двајцата имаа благи симптоми и излегоа од карантин по две недели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber