Ужива на одморот: Џенифер Лопез ги почести обожавателите со изданието во едно црвено бикини!

6 јануари, 2021
1383167.jpeg


После спектакуларниот настап на новогодишната ноќ на Њујоршкиот Times Square, латино дивата ужива во заслужениот одмор, а своите верни следбеници на Инстаграм ги почести со издание во едно црвено бикини.


Неколку дена подоцна, со својот пост на Инстаграм, таа навести дека е на заслужен одмор во тропските предели.

Таа ја истакна својата препознатлива фигура, на која, меѓу другото, може да и се заблагодари за секојдневниот тренинг, овој пат со модел на црвено бикини и ефективно, персонализирано палто со потпис на модната куќа Версаче.

Во објавеното видео со звуците на синглот „Life is Good“ на раперите Дрејк и Фјучр, Џеј Ло прошета по песочните плажи и во описот на видеото имаше хаштагови со медитации и афирмации.

Таа уште еднаш го истакна своето ослободување за уживање на плажа со златни прстени обетки кои станаа нејзин заштитен знак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris