Вака започна најинтригантната љубовна приказна во Холивуд: На актерките воопшто не им пречи разликата од 32 години! (ФОТО)

19 јануари, 2021
239777_profimedia0498014075_ls

За нив зборува цел Холивуд …

Актерките Сара Полсон и Холанд Тејлор се вљубија во 2015 година, а веста дека влегле во емотивна врска ја шокираше јавноста. Иако истополовите врски не се невообичаени во Холивуд, нивната приказна сепак ги интригира сите.

Додека Сара има 46 години, Холанд наполни 78 години. Прославената актерка, sвездата на серијата „Два и пол мажи“, помладата партнерка, која ја познаваме од американската хорор приказна, „Оушн 8 и Рахед“, ѝ го честиташе роденденот со убава порака:

“Сите патеки ме доведоа до ова лице, овие очи и оваа душа. Едноставно, ти си ми сè. Јас ќе се грижам за тебе. Денес. Утре. Засекогаш. Ако не ти се допаѓа оваа фотографија, ти си будала, па немој да ми се лутиш кога ќе ја видиш. Дури е и црно-бела, како што сакаш. Ова е совршена фотографија од совршена личност. Среќен роденден, бебенце “, напиша Сара за својaта долгогодишна партнерка на Instagram.

Нивната љубовна приказна започна на Twitter, но тие се запознаа пред 12 години на вечера. Сепак, дури во 2015 година стапија во контакт преку Twitter, каде Сара Холанд прва испрати приватна порака.

“Како се запознавме … Тоа е многу долга приказна која започна многу одамна кога бев во врска со друга личност. Се запознавме на добротворна вечера и веднаш кликнавме”, се сеќава Сара, која во едно интервју во 2016 година исто така призна дека Холанд е најубавата жена што некогаш ја видела, и покрај големата разлика од 32 години.

“Не планирав да се заљубам во неа. Зошто им е интересно тоа на луѓето? Затоа што е невообичаено. Ако мојот живот и приказна инспирираат некого, не може да биде лошо”, заклучила актерката. Како што се наведува, таа сакала постари жени дури и пред Холанд.

Сара беше во врска со актерката Чери Џонс од 2004 до 2009 година, а еднаш откри како раскинале затоа што во тоа време не делеле исти животни мисли.

“Имав 34 години и кога раскинавме, се прашував што ќе правам сега. Таа имаше 52 години и беше многу помирна затоа што имаше сериозни врски пред мене. Бев многу емотивно нестабилна од неа, но останавме во добри односи и по раскинувањето. Само што дојдов од кај неа, останавме пријатели “.

Сепак, пред овие постари актерки, Сара се забавуваше со мажи и дури беше верена со нејзиниот колега Трејси Летс.

“Кога луѓето ќе ме видат со Холанд, мислат дека влечам траума од мајка ми во детството. Тука нема скриени намери, ние се грижиме една за друга. Имам среќа да бидам во врска со некој што е постар и попаметен од мене”, изјави Сара Полсон.

Од друга страна, Холанд Тејлор откри како врската со Сара станала јавна, што тоа не било случај во нејзиниот љубовен живот.

„Врската со Сара стана јавна затоа што таа беше огромна sвезда и јас бев донекаде славна. Беше одлична вест и не го негирав тоа. Ја чувам мојата приватност, но не можам да скријам сè приватно. Јас живеам јавен живот! Мислам дека имав 29 години или 30 години кога првпат влегов во врска со жена, но не зборував за тоа. Никогаш не би помислила дека ќе зборувам за приватниот живот во едно интервју “, се присетува Холанд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris