Вељко зборуваше за односот на Цеца со Богдан: „Страдам за татко ми, но време е мајка ми повторно да се омажи!“

20 јануари, 2021
вељко

Вељко Ражнатовиќ, син на фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ, одлучи јавно да каже што мисли за нејзината врска со Богдан Срејовиќ, кој е девет години помлад.

Иако Цеца не сакаше да ја коментира нејзината врска со Богдан, Вељко рече дека е среќен за неа.

– Мама не треба да седи сама во куќата како куче. Среќен сум што најде некого! Го прифатив тој човек, најважно ми е што тој ја сака – искрено рече Ражнатовиќ.

Вељко не крие дека му е многу тешко затоа што тој всушност пораснал без татко, но, како што наведува, не може да се одмазди за неговата смрт.

– Страдам за татко ми, но не можам да им се одмаздам ​​на убијците, затоа што морам да размислувам за моето семејство и синот “.

Што се однесува до можниот брак на Цеца со Богдан, Вељко рече: – Време е мама повторно да се омажи!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber