(Видео) И Хана има Инстаграм – сними ново преслатко видео

2 февруари, 2021
хана - Copy 1

Тамара Тодевска често споделува фотографии и видеа од малата Хана за која многумина велат дека е цела на мама, весела, разиграна и распеана, зборлеста и многу интересна.

Неодамна Тамара реши да ѝ направи нејзин сопствен профил „ДневнаДозаХана“ и се разбира дека за кратко време Хана доби еден куп следбеници.

Сега мама Тамара објави видео во кое Хана во облека за ориентален танц, застана пред камерата и почна да танцува како вистински професионалец.

Следеа илјадници лајкови и коментари, па како и да не им се допаѓа кога Хана е преслатка.

Погледнете:

Преземено од zase.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber