ВИКЕНД ХОРОСКОП Три знаци ги очекува неверојатна радост!

16 април, 2021
185803_profimedia0346790168_ff_1000x0

Од 17 до 18 април 2021 година!

Хороскоп за викенд од 17 до 18 април 2021 година!

Драги Скорпии, Овен и Лав, не бидете премногу тврдоглави и не им ја наметнувајте својата волја и мислење на другите. Ова е аспект што зборува за потребата од борба и докажување дека само ние сме во право.

Тоа е сигурен начин да се направи грешка и да се дистанцираат другите луѓе од нас самите. Никој не сака некој да му ја наметнува својата волја и мислење! Почитувајте ги туѓите права и слобода и ќе добиете голема енергија, која го лекува и го обновува вашето тело. Во спротивно, може да се чувствувате болни и слаби.

Сабота ќе биде многу интересен ден со многу различни аспекти. Покрај Месечината, која ќе формира пет аспекти, ќе имаме и многу активен Марс од Близнаци, кој ќе формира триаголник со Јупитер и секстил со Меркур.

Ова е одличен ден за Овен, Близнаци и Водолија. Некој ќе бара забава и друштво, а повнимателните ќе искористат одличен ден за да размислат како да го прошират и надградат својот бизнис.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris