Вилите им вредат милиони! Погледнете ги домовите на Цеца, Лепа Брена и Сека Алексиќ! Луксуз на сите страни – која има најубава куќа?

16 јануари, 2021
408714_139286523-3322163557889820-7524440159731951899-n_f

Нашата сцена обожава да ужива во луксуз, а тоа го докажуваат скапоцените домови на нашите најголеми музички sвезди. Нашата сцена живее во луксузни домови, а меѓу најскапите куќи се наоѓаат вилите на Цеца Ражнатовиќ, Лепа Брена и Сека Алексиќ.

Вилата на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ се наоѓа во луксузниот дел на Белград, на Дедиње. Бидејќи Цеца е активна на социјалните мрежи, често имаме можност да видиме како изгледа внатрешноста на нејзиниот дом во Јутице Богдана. Како што претходно објавија домашните медиуми, вредноста на вилата на Цеца се движи помеѓу 7 и 10 милиони евра.

Добро е познато дека Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ поседуваат прекрасна вила на Бежанијска коса во Белград, чиј ентериер е како бајка. Пејачката се погрижи за секој детал во нејзиниот дом, а бидејќи е активна на социјалните мрежи, неколку пати објавуваше фотографии од својата вила, оставајќи ја сцената без здив. Лепа Брена и Слободан Боба Живојиновиќ наводно донеле одлука за продажба на вилата на Бежанијска коса пред две години, а цифрата што наводно ја побарале е 2 милиони евра!

Фолк sвездата Сека Алексиќ со години живее во огромна куќа во Стара Пазова, каде го направи својот дом од соништата. Пејачката поголемиот дел од времето го поминува во својата вила со семејството, а се грижеше за секој детал, па нејзината куќа има и базен со градина каде што Сека е често фотографирана за социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber