Во сопствената куќа има посебни соби кои ретко кој ги поседува: Зорица Брунцлик овде оди само кога сака да се забавува!

28 јануари, 2021
870521_brunclik-22022018-0004_ls

Ретко кој го има ова…

Фолк sвездата Зорица Брунцлик живее со нејзиниот сопруг Мироjуб Аранѓеловиќ Кемиш во пространа куќа во населбата Крњача во Белград.

Куќата на Зорица Брунцлик е уникатна, исто како и самата сопственичка, а во неа можете да видите простории и детали што ги нема секоја куќа.

Познатата фолкерка пред три години ги отвори вратите на својот луксузен дом за потребите на шоуто „Амиџи шоу“, а гледачите имаа можност да видат што прави Зорица и како ужива кога е дома.

Пејачката покажа дека има своја спортска сала во дворот на куќата, како и базен за летни задоволства. Зорица има камин во дневната соба и леопард на ѕидот.

Кога станува збор за друштвени игри, семејството оди во собата за забави, а дамите се разубавуваат во посебна просторија што е наменета за таа цел.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris