ЗА МАЛКУ ЌЕ УМРЕВ! Познатата актерка проговори за породувањето, па откри шокантни детали!

27 октомври, 20210
220103_gvin2-reuter_f

Актерката Гвинет Палтроу проговори за своето трауматично пораѓање

Гвинет Палтроу има 17-годишна ќерка со пејачот Крис Мартин.

Таа откри дека за малку ќе умрела додека се пораѓала со најстарото дете.

Актерката се сети на застрашувачкото породување, па сега откри шокантни детали:

– Имав два царски резови. Ја родив ќерка ми со итен царски рез, беше лудост, за малку ќе умревме – објаснила таа.

– Во секој случај, телото носи голема лузна, а ти живееш како тоа никогаш да не се случило. –

– Фала му на Бога што немаше Инстаграм кога ги родив децата – изјавила актерката.

Гвинет понатаму го кажа своето мислење на оваа тема:

– Мислам дека жените навистина мора да си бидат пријателки една на друга – изјави ѕвездата на филмот „Iron Man“.

Гвинет е мајка и на нејзиниот син Мозес (15), кого го доби со фронтменот на групата Coldplay.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris