Дали е таа новата девојка на Бред Пит? (ФОТО)

1 февруари, 2021
1611946513_bred

Бред Пит, откако раскина со германската манекенка Никол Потуралски, повторно е во центарот на вниманието поради неговиот љубовен живот.

Овој пат странските медиуми јавија за неговата наводна романса со неговата колешка и една од најубавите австралиски актерки Марго Роби.

Бред и младата актерка соработуваа за време на снимањето на филмот „Еднаш порано во Холивуд“, каде веќе се шпекулираше дека на Пит му се допаѓа Марго и покрај тоа што со години е во брак со продуцентот Том Акерли.

Бред и Марго повторно ќе бидат на големото платно во филмот „Вавилон“, а како што беше напишано, ниту славната актерка не остана имун на шармот на нејзиниот колега. Ќе дознаеме наскоро дали ќе му даде шанса на Пит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi