Замислете да му кажете на Бред Пит дека мора да чека за секс! Џенифер Анистон го стори токму тоа!

3 февруари, 2021
Brad Pitt Jennifer Aniston

Дури 16 години по нивниот развод, јавноста шпекулира за деветмесечната воздржаност што актерката наводно му ја наметнала на својот поранешен сопруг.

Џенифер Анистон (51) и Бред Пит (57) започнаа да се гледаат во 1998 год. откако нивните агенти им договорија состанок. Тие веднаш станаа новата златна двојка на Холивуд и по петмесечна бајковидна романса  „падна“ веридбата. Венчавката следеше во јули 2000 год., а пет години подоцна нивниот развод го шокираше светот и бројните обожаватели.

Но, според британскиот таблоид Дејли Стар, омилената холивудска актерка и ѕвезда на хит серијата „Пријатели“ го принудила нејзиниот човек на долга девет месечна апстиненција, што би значело дека тие се вериле пред да ја конзумираат врската.

– Џенифер се плашеше дека сексот ќе ја уништи нивната врска и затоа не сакаше да брза. Во тоа време, таа сметаше дека тоа е најмудрата одлука што може да ја донесе. Замислете да му кажете на Бред Пит дека мора да чека за секс! – изјави за „Мирор“ извор близок до поранешните сопружници.

Странските медиуми исто така пишуваат дека актерската двојка конечно завршила во кревет за време на романтичен викенд во Акапулко, Мексико, на Денот на вљубените во 1999 година, само пет месеци пред венчавката.

– Веднаш знаевме дека наоѓаме нешто посебно еден во друг. Ние сме неразделни од вториот состанок. Беше едно од оние чудни чувства кога само знаеш дека е така, како да ни беше судено “, рече Анистон во моментот на нејзината најголема љубовна врска со Пит.

Иако двојката никогаш не ги потврди или негираше обвинувањата за деветмесечна апстиненција, Бред откри во едно интервју за пикантноста во неговиот интимен живот со Џенифер.

„Имавме огромна мермерна када во нејзиниот дом во Беверли Хилс. Додека ја уредував таа бања, ми паѓаа на ум секакви работи … Претпоставувам дека мојот ум беше прилично валкан во тоа време – рече актерот во 2001 год. во интервју за списанието ,,W”.

Разводот беше болен, но поранешните сопружници денес се во добри односи.

– Апсолутно му се восхитувам на Бред и горд сум на него. Се почитуваме и цениме взаемно. Ништо не трае вечно, дури ни бајките, тешко е да се поверува, тоа е преголем притисок – рече Анистон по бродоломот, во време кога Пит веќе беше во сериозна врска со колешката Анџелина Џоли (45).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber