Засилување за „Сексот и Градот“? Паркер инсистира да им се придружи нејзин легендарен колега

20 април, 2021
Opera Snapshot_2021-04-20_015555_story.hr

Британскиот заводник Хју Грант е познат по улогите во романтични комедии, па затоа неговата колешка Сара Џесика Паркер го посакуваше во новите продолженија на серијата „Сексот и градот“. Мирор пишува дека таа сака голема машка sвезда да игра во култната серија, а Хју би го ублажил отсуството на ликот Саманта Џонс, чиј лик претходно го отелотворуваше Ким Катрал. Многу е веројатно дека дури и актерот Крис Нот не се враќа во улогата на Face. За неговото враќање сè уште се расправа. Затоа Сара инсистира Грант да се придружи на екипата. Претходно работела со него на неколку успешни проекти. Тие прво соработуваа во 1996 година во трилерот „Extreme Measures“ и во 2009 година глумеа во романтичната комедија „What’s New with the Morgans“.

hugh grant

Новата сезона на ‘Сексот и градот’ ќе има десет епизоди што треба да се прикажат на каналот HBO Max и ќе глумат повеќето познати ликови. Така, Паркер ќе ја игра Кери, Кристин Дејвис ќе ја игра улогата на Шарлот, а Синтија Никсон ќе ја игра Миранда. Пред неколку дена, актерот Corон Корбет за Пејџ Сикс откри дека и тој ќе се најде во улогата на поранешниот свршеник на Кери, Ајдан Шо. Тој рече дека не само што ќе се појави во серијата, туку ќе глуми во неколку епизоди.

Но, гледачите сигурно ќе го забележат очигледното отсуство на ликот на Саманта Џонс кој го игра Ким Катрал. Актерката пред неколку години изјави дека нема намера да учествува на нови собири. Се верува дека причина за ова е нејзината лоша врска со Сара Џесика Паркер и продукциската куќа. Фановите на серијата се побунија на почетокот на годината поради отсуството на Ким и истакнаа дека треба малку повеќе да се убеди и можеби да и понудат поголем хонорар. Тие едногласно се согласија дека без неа серијата нема да биде иста.

HBO претходно објави дека гледачите во новите епизоди на ‘Сексот и градот’ ќе ги следат Кери, Миранда и Шарлот, а нивните авантури во педесеттите ќе бидат попредизвикувачки отколку во триесеттите години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris