Згодни на татко им! Синовите на Дејвид Бекам веќе не се мали!

14 јануари, 2021
beki

Нивното најмладо дете е деветгодишната Харпер Севен, а од трите сина, најстар е Бруклин (21), следен од 18-годишниот Ромео Џејмс, а потоа и Круз, кој има 15 години. И додека нивната ќерка е сè уште девојче, синовите се веќе пораснати и се имиџ и можност на Давид.

Дејвид беше снимен во Мајами минатиот викенд, каде целото семејство патуваше по Божиќ, и обиколи продавници за спортска опрема со Ромео и Круз, а од фотографиите се гледа дека и двајцата веќе го надминале.

Се чини дека фудбалерот, кој дури и на 46 години е познат како еден од најзгодните момци во светот, има достојни наследници, а интерес за фудбалот покажаа и сите негови синови.

Сепак, Бруклин и Ромео се откажаа од фудбалската кариера и сега најголемите надежи се на Круз, кој игра за младиот тим на клубот од Арсенал. Бруклин, кој не беше фотографиран на одмор со тато и браќата, неодамна позираше заедно со Дејвид и Круз на фотографијата што гордиот татко ја објави на Инстаграм.

Тие позираа прегрнати, а под објавата многумина коментираа за неверојатната сличност помеѓу таткото и синовите.

Викторија и Дејвид оваа година треба да се омажат и за нивниот најстар син. Бруклин се сврши со актерката Никола Пелц во јули минатата година, со која наскоро планира да застане на олтарот. Неговите родители се многу задоволни од нивната идна снаа како и од фактот дека некој конечно го смири својот непослушен син кој порано ги менуваше девојките од Пелц како чорапи.

Бекамови се многу поврзани со своите деца, но Дејвид не крие дека Хапер е неговата мила и наместо во дизајнот на неговата мајка, таа тргна по стапките на нејзиниот татко на порана возраст отколку нејзините браќа, па можно е еден ден да го наследи Дејвид .

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris