Нови информации за врската на новиот холивудскиот пар! Дали се тие заедно само заради одмазда?

14 јануари, 2021
oli

Љубовната врска помеѓу 36-годишната актерка Оливија Вајлд и десет години помладиот музичар Хари Стајлс е жешка медиумска тема низ целиот свет деновиве, особено што тогаш неодамна ја раскина 9-годишната врска со колегата Џејсон Судеикис и се очекуваше да замине на олтарот.

Извори блиски до нив тврдат дека пораките што Оливија и Хари започнаа да си ги испраќаат едни на други за време на снимањето на филмот „Не грижи се, драга“, на кој работеа заедно, всушност доведоа до крај на нејзината врска.

Наводно, 45-годишниот Џејсон станал сомнителен откако Оливија се сретнала со младиот пејач и му се скршило срцето кога открил како се однесува Оливија зад грб и што прави, особено затоа што го убедила Хари дека е слободна кога тие прв пат биле интимни.

Оливија започна да се дружи со Џејсон во 2011 година откако се разведе од италијанскиот аристократ Тао Русполи. Две години подоцна, тие се свршија и заедно имаа две деца. Веста дека тие решиле да се разведат ја шокираше јавноста во ноември минатата година, бидејќи сите очекуваа да се венчаат и објавија дека меѓу нив е готово.

И сето тоа откако Џејсон ги најде пораките на Хари на мобилниот телефон на Оливија, што ги потврди неговите најголеми стравови.

“Џејсон е потполно уништен затоа што Оливија започна да го гледа Хари зад негов грб. Навистина му е тешко да ги гледа заедно, особено затоа што се многу блиски. Вознемирен и очајно се обидува да ја врати”, изјави извор близок до него.

Новиот пар прв пат се појави заедно на венчавката на агентот на Хари Џефри Азоф во Монтесито, Калифорнија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris