Жена испратила голи фотографии на сопругот!НЕГОВАТА РЕАКЦИЈА Е ШОКАТНА!

10 јануари, 2021
gola

Прашање за мажи: како би реагирале доколку вашата девојка или сопруга ви испраќале голи фотографии?

Повеќето би биле воодушевени, оние помалку дискретни можеби ќе им се пофалат на пријателите и колегите, но она што еден човек го стори е крајно неочекувано …

Една корисничка на Твитер објавила порака што ја добила од нејзиниот сопруг откако му испратила секси фотографии. Дали е од конфузија или сакаше да се пошегува, но сигурно не одговори како што таа посака …

„Му испратив на сопругот слики од моето голо тело и тој ме праша за која бубулица сум загрижена.

Нејзината објава предизвика бура од смеа кај корисниците на оваа социјална мрежа, а додека некои го нарекуваа „идиот“, имаше и такви кои му честитаа за оригиналноста: „Каков крал“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris