“Жено, каде ти се ребрата?!” Сораја ги зачуди сите со својот нов изглед!

18 јануари, 2021
30735_soraja-v_f

Старлетата Сораја Вучелиќ очигледно никогаш нема да престане да го трансформира својот изглед, едноставно кога е крајната граница?

Таа објавува сè попровокативни фотографии преку социјалните мрежи, на кои едвај има еден грам облека. Јавноста веќе е навикната на тоа, меѓутоа, она што не се, се драстичните операции на кои им се подложува секој мал дел и целосно ги деформираат нивното тело и лице.

На една од последните објави на Инстаграм привлече големо внимание. Имено, сите почнаа да коментираат како Сораја ги извадила ребрата затоа што не е можно да има толку тесен струк во однос на целата конструкција.

Оваа фотографија брзо стана вирална, а целиот интернет зборува за оваа нејзина страшна промена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber