Вистински тест за сила, рамнотежа и самоконтрола: 26 минути тешки јога вежби (ВИДЕО)

30 јануари, 20220
Fitnes-16

Ова е исто така одличен начин да се ослободите од стресот

Доколку барате комбинација на сила, рамнотежа и самоконтрола, јогата е вистинскиот избор за вас.

Ви предлагаме сет на вежби во траење од 26 минути.

Ова ќе биде вистински тест за вашата физичка подготвеност.

Исто така, овој тип на тренинг е одличен начин да се ослободите од стресот.

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi