Мислат дека се РОДЕНИ ЅВЕЗДИ и сакаат да им СЛУЖИТЕ! Овие ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ се однесуваат како РАЗГАЛЕНИ ДЕЦА

25 јануари, 20230
profimedia-0044638239

Според астрологијата, одредени карактеристики на хороскопскиот знак може да бидат различни во зависност од тоа дали претставникот е маж или жена.

 

 

 

 

Овој забавен хороскоп на шеговит начин открива во кои хороскопски знаци се раѓаат најразгалените мамини синови:

 

СТРЕЛЕЦ

 

Тие личат на момци кои не се плашат и не се заморуваат со ситници. Но, тоа е така додека да наидат на реален проблем. Тогаш, чекаат решение од нивната мајка. Затоа, нека не ве чуди ако од нив чуете дека мајка им им помага со домашните обврски или пак ги прави наместо нив.

 

РАК

 

Раковите секако важат за емотивци кои нештата ги сфаќаат премногу лично, особено кога се во прашање љубовните односи. Тие не се плашат да покажат дека се ранливи, но она што нема да ви го откријат е дека бараат често утеха во мајчината прегратка.

 

ЛАВ

 

За разлика од девојките родени во овој знак, кои рано се осамостојуваат од своите родители, момците се малку поинакви. Нив никогаш нема да ги убедите дека мајка им не е во право и секогаш нејзините совети ќе имаат предност пред оние кои ги добиваат од другите луѓе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş