Велат дека e „слика и прилика“ на својот татко: Анџелина Џоли фотографирана со најмладиот син кој не се експонира во јавноста (ФОТО)

9 јули, 20240
Screenshot_3

Анџелина Џоли и нејзиниот 15-годишен син Нокс овој викенд беа снимени во продавница за миленичиња.

 

 

 

 

 

Мајката и синот биле забележани во населбата Лос Фелиз во Лос Анџелес.

 

49-годишната актерка ретко се гледа во јавноста по судската битка со нејзиниот поранешен партнер Бред Пит. Во лежерното излегување со синот делуваше мистериозно, а идентитетот се обиде да го сокрие со наочари.

 

93398_profimedia-0888090379_orig
93399_profimedia-0888090361_orig
93400_profimedia-0888090431_orig
93401_profimedia-0888090424_orig

Заедно, Бред и Анџелина имаат биолошки деца Нокс, Вивиен и Шајло и три посвоени деца: Медокс, Пакс и Захара. Сите деца неофицијално се откажале од презимето на нивниот татко Бред Пит, додека 18-годишната Шајло решила тоа да го направи официјално, на суд. Освен Шајло, Захара и Вивиен повеќе не го носат презимето на нивниот татко, додека браќата Медокс и Пакс со години немаат никаква врска со нивниот татко.

 

Наводно, Џоли поднела барање за развод токму поради пресметката на актерот со Медокс во приватен авион, кој потоа сакал да ја одбрани својата мајка. Поранешните сопружници се уште не успеале да се договорат за старателството на нивните шест деца. И покрај тоа што тројцата најстари, Медокс, Пакс и Захара веќе не се малолетни, тие се расправаат кој ќе ги одгледа Вивиен и Нокс (15).

 

Но, се чини дека децата јасно кажуваат на чија страна се.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma