СОПРУГОТ НА ПОЗНАТАТА АКТЕРКА ОБЈАВИ НЕЈЗИНА ГОЛА ФОТОГРАФИЈА Наместо честитка ѝ направи скандал (ФОТО)

15 мај, 20240
Screenshot_4

Сопругот на славната актерка Хали Бери – Ван Хант, неодамна објави гола фотографија од неа на Инстаграм, каде во прв план е нејзината завидна фигура, попрецизно речено – нејзината „позадина“.

 

 

 

 

Сопругот на славната актерка Хали Бери – Ван Хант, неодамна објави гола фотографија од неа на Инстаграм, каде во прв план е нејзината завидна фигура, попрецизно речено – нејзината „позадина“.

 

Американскиот пејач на духовит начин го честитал Денот на мајката, а неговата објава отпочнала позитивни, но и духовити коментари на гореспоменатата мрежа.

 

„Ви посакувам среќен Ден на мајката од дното на моето срце… Ох с*ање, не требаше да го објавам ова“, напишал тој во описот на фотографијата

„Изгледа предобро“, „Најзгодна жена на светот“, „Начинот на кој мажот те фотографира е начинот на кој те гледа… Среќна девојка!“, „Како се зумира? Прашувам за пријател“ се дел од коментарите под објавата.

 

Иако трипати се разведе, Хали не изгубила верба дека еден ден искрено ќе сака. И така и било. Таа започна врска со музичарот Ван Хант, кој е 4 години помлад од неа.

 

„Хали мисли дека тој е оној вистинскиот. Повторно ја направи среќна по низата разочарувања. Ја научи како да сака и како да се сака себеси“, изјавил извор близок до актерката, пренесуваат странските медиуми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi