Што откри приватниот детектив за Џони Деп? Кога ги добила доказите, на Амбер и паднала вилицата

10 јули, 20240
Screenshot_13

Разводот на актерската двојка Џони Деп и Амбер Херд беше еден од најскандалозните во поновата историја.

 

 

 

Поранешната двојка јавно ги емитуваше сите свои валкани алишта, а постојано се појавуваа нови тужби. Амбер била решена да го добие својот поранешен на суд, а за целите на нејзината тужба го ангажирала приватниот детектив Пол Барези со својот адвокатски тим.

 

Целта беше да се откопаат сите инкриминирачки информации за Џони Деп, со кого актерката моментално беше на суд под обвинение за злоупотреба. Меѓутоа, Амбер била шокирана од информацијата што ја добила од својот детектив.

 

Како и актерката, и Пол бил зачуден од тоа колку убави работи слушнал за актерот, па решил да ги објави во книгата „Случајниот фиксатор на Џони Деп“.

 

„Господи“, „нема ни грам зло во него“, „ги почитува и ги обожава жените“, се само дел од коментарите кои можат да се најдат во интервјуата на Барези.

 

Задачата на приватниот истражител била да пронајде фотографии, видеа, изјави на блиски соработници или што било што ќе ја поддржи Амбер.

 

Детективот ги контактирал сите луѓе од неговото опкружување за значителна сума, но повеќето од нив имале само пофални зборови за славниот актер, што многу го изненадило.

 

Пол Барези на крајот стана обожавател на познатиот актер, а Амбер Херд започна нов живот во Шпанија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma