27 февруари, 2017

Радио

Јапонецот што успеа да ја реши мозгалката по цели 10 години!

22 февруари, 2017, Нема коментари
Дечково беше упорен да ја решии оваа загатка и како во стара упорноста навистина се иплатеше, конечно успеа да најде решение. Е сеа останува каде да ја најдеме ние оваа мозгалка и да ја решиме.

Најсмешните FAIL видеа

22 февруари, 2017, Нема коментари
Компилации на најсмешните видеа за неделава. Ако не верувате стиснете плеј.

Како НЕ се поправа лаптоп

22 февруари, 2017, Нема коментари
Сигурно го знаете јутуб каналот HowtoBasic. Во случај да не го знаете мал вовед: Tипот има навистина бујна фантазија за тоа како се поправаат работите, односно како не се поправаат.

ТАЖНО: Куче плаче бидејќи сфатило дека е напуштено…

21 февруари, 2017, Нема коментари
Питбулот Блу Кинг заедно со своите сопственици, додека се уште бил нивен миленик, живеел во Калифорнија. Кога семејството се преселило, наместо да го земе со себе, одлучило да го смести во Carson Shelter, калифорниско...

Ова ќе го гледате во неверување!

21 февруари, 2017, Нема коментари
Не е лесна задача да возите работна машина бидејќи од вас се очекуваат многу работи. За да бидете возач на една ваква машина, навистина мора да бидете во најдобрите, а тоа го докажува и...

Сцена како од акционен филм: Само секунда го делела од смрт!

21 февруари, 2017, Нема коментари
Она што ова момче го направило е како сцена од некој филм… Видеото е забележано во Русија каде пешак се обидел да премине улица. Наишол автомобил, а тој се лизнал на заледениот пат. Погледнете...

Еден од најсмртоносните пајаци на светот фатил отровна змија во мрежа: Што мислите, кој останал жив?!

21 февруари, 2017, Нема коментари
Пајакот со црвен грб е еден од најотровните пајаци на светот. Еден таков пајак неодамна се сретнал со отровна змија чиј отров може да убие човек. Овие две чудовишта се судриле во едно складиште...

На улица се степале двајца луѓе, а потоа од ресторанот во близина излегол келнер и направил нешто неверојатно!

20 февруари, 2017, Нема коментари
Следната снимка ни доаѓа од надзорна камера пред една пицерија во западен Холивуд, а прикажува тепачка помеѓу две момчиња пред ресторан. Неколку моменти подоцна, од ресторанот излегува келнер со пица во рацете… Погледнете како...

Пред слетување откажале тркалата на авионот, погледнете како пилотот го приземјил леталото

20 февруари, 2017, Нема коментари
Пред слетување откажале тркалата на овој авион. Во продолжение погледнете како пилотот го приземјил авионот и на неверојатен начин ги спасил животите на патниците. Погледнете го видеото во продолжение:

ВИДЕО: Е, вака се паркира камион!

20 февруари, 2017, Нема коментари
Е, вака се паркира камион! Навистина е неверојатно она што може да го направи овој искусен возач на камион…

Спонзорушите не седнуваат во „крш“ автомобили: Прво прифати да оди со него, а потоа…

20 февруари, 2017, Нема коментари
Комичарот Виталиј Здороветски повторно докажува дека девојките паѓаат на скапи работи… Овој пат глумеше турист во Лос Анџелес, момче кое, потпрено на скапоцен автомобил прашува за правец… Првата девојка која му пришла му го...

Генијални трикови со тоалет хартија

17 февруари, 2017, Нема коментари
Во видеото во прилог погледнете седум трикови со тоалет хартија – некои можат да бидат корисни, а некои забавни. Погледнете што се можете да направите со тоалет хартија:

Слетале на пат за да ги прашаат возачите за правец

17 февруари, 2017, Нема коментари
Возачите кои во средата претпладне се нашле на патот кој ги поврзува казахстанските градови Актоба и Шимкент морале накратко да запрат бидејќи патот им го попречил воен хеликоптер. Хелкикоптерот немал дефект, туку пилотот се...
Почетна // Категорија "4 play" (Page 2)
Горе