Category: Стрип

majkl-e1588622838424.png
Сегашната серија „Последниот танц“ за последната сезона на Мајкл Џордан во „Чикаго Булс“ се чини дека дополнително го зацврстува неговиот статус како најголем кошаркар досега. Мајкл во текот на кариерата играше против 269 противници во плеј-оф. Наспроти него застанаа легендарните Лери Бирд, Меџик Џонсон, Ајзеја Томас, Карл Мелоне, Клит Дрекслер … но само еден даде […]

novak-gjokovikj-jelena-e-bremena-ocekuvame-prinova-1.jpg
Идните младенци сакаат интимна атмосфера, без типична голема православна свадба со над 100 гости, како што е вообичаено во Србија. Големиот датум ќе биде во јули и ќе се одбележи во Црна Гора на Св. Стефан. На почетокот се шпекулираше дека на нивната свадба ќе пее Здравко Чолиќ, но не успеале да се договорат. Следен […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris