15 парчиња кои мора да ги имате во вашиот плакар

22 ноември, 20100

Многу често купуваме облека која многу ни се допаѓа, која потоа немаме со што да ја комбинираме, па најчесто останува неискористена во плакарот. Еве неколку корисни совети за тоа што треба да имате во вашиот плакар, како би можеле полесно да направите компинации во моменти кога тоа Ви е најпотребно. Класични панталони, бела кошула, краток црн фустан, бел фустан, фармерки, голема чанта, палто, високи црни потпетици, балетанки, чизми за на дожд, памучна маичка со куси ракави, маичка за вечерно излегување, блуза за вечерно излегување, тенки блузи на копчиња, палта за сите годишни времиња и едно парче накит или друг детал кој што тотално ќе ве отсликува вас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi