Ана Чепмен гола за Плејбој

21 декември, 20100
anna_chapman_playboy

Сексипилната руска шпионка сеуште тапка низ САД, а сега реши нејзината заводливост да ја покаже и во познатиот магазин Плејбој. Сепак, Ана нема да седне и да се фотографира за познатото списание, бидејќи голите фотогграфии од неа, се обезбедени од страна на нејзиниот поранешен дечко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi