Бритни демантира дека и овој сопруг ја тепа

1 декември, 20100

Бритни Спирс ги демантира новите гласини дека нејзиниот сегашен сопруг физички ја малтретира. Сепак многумина се сомневаат во тоа затоа што во последно време, Бритни сѐ почесто се појавува со модринки по нејзиното лице. Во странските медиуми почнала да кружи аудио снимка на која, Бритни признава дека нејзиниот сопруг ја тепа. Но, таа на тоа кажува дека е лажно и смислено од некои луѓе. Инаку Џејсон и Бритни се венчаа во Лас Вегас, под дејство на разни дроги. Тие поминале страсна ноќ заедно, а потоа и во ниеден момент не побарале поништување на бракот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi