Џенифер Конели по трет пат ќе биде мајка

14 декември, 20100
Jennifer-Connelly-6

Џенифер Конели и Пол Бетани ќе го прошират своето семејство. Актерката, 40, е бремена со своето трето дете, потврди нејзиниот претставник, за јавноста. Конели и Бетани, 39, веќе се родители на синот Стелан, 7, и ќерката Каи, 13, од нејзината претходната врска. “Станувањето, мајка, успеа да го промени целиот мој живот и начинот на моето функционирање. Сега целосно сум фокусирана на моите деца и нивната “, изјави таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi