Џенифер Лопез, новото заштитно лице на Лореал

22 декември, 20100
Jennifer_Lopez_2

Лореал, од следната година добива нов глобален амбасадор на нивните производи за коса. Мулти талентираната латино ѕвезда Џенифер Лопез, од сега па натаму ќе ги рекламира производите на Лореал наменети за нега на коса. Иако таа е позната по облините на телото, на рекламата која се снимаше главен адут беше нејзината коса, но и кокетирањето. Оваа реклама премиерно ќе биде пуштена на 16 јануари, следната година на манифестацијата Златен Глобус.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi