Ѕвездата на Twilight смета дека и треба трансплантација на лице

25 септември, 20100

Кристен Стујард смета дека и треба трансплантација на лице за да изгледа посреќно кога се сретнува со фановите. Актерката на Twilight сагата признава дека славата е тешка и дека често е критикувана за нејзиниот недружељубив и мрачен изглед во јавноста. Таа наведува дека се обидува да се смее и да изгледа среќно кога ќе и пристапат фановите, но никогаш не може целосно да се опушти. “Многу луѓе ми велат: Зошто едноставно не одиш да си ја одиграш улогата? Многу едноставно оди насмеј се, зборувај за она што тие сакаат да зборуваш, и јас навистина се обидувам да го правам тоа. Претпоставувам, би требало да направам трансплантација на лице или нешто слично за да им се допаднам на сите”, изјави актерката за магазинот People. Но и покрај обидите да се релаксира, 20-годишната актерка не планира да го менува својот физички изглед за другите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi