Елизабет Харли се разведува?

12 декември, 20100
ShaneLiz_1783885c

Британскиот модел, актерка и дизајнерка Елизабет Харли се разведува од сопругот. По три години брак, таа објавила дека веќе неколку месеци не се заедно, а тоа не го знаеле дури ни најблиските. Сетоа тоа се поклопува со неодамнешните објави во еден магазин, за наводната нова љубов на Лиз. Папараците успеале да го фатат моментот кога тие биле пред хотелот во кој ја поминале ноќта со Шејн Варн. Харли и Најар, индискиот бизнисмен, беа заедно од 2003 година. Направија свадбена церемонија најпрво во Британија, а потоа во Индија која траеше една недела. Таа церемонија беше направена според хинду обичаите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi