Enrique Iglesias и Anna Kournikova тајно се венчаа

21 ноември, 20100

Се шпекулира дека познатиот пар Enrique Iglesias и Anna Kournikova тајно се венчале. По осум годишната врска тие се решиле на брак, иако во досегашните изјави, секогаш велеa дека бракот не им е потребен, доволно е тоа што успешно ја носат врската веќе осум години. Тие се запознале на снимањето на спотот за песната “Escape”, која ја отпеја Enrique во 2002 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma