Глушец во леб

29 септември, 20100

Фирма за производство на храна ќе мора да плати оштета од 17.000 фунти, како компензација на човекот кој пронајде мртов глушец во лебот, додека подготвувал сендвичи за децата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi