Ирина Шејк, најатрактивната русинка

15 декември, 20100
irina_sheik_lenceria

Интернет порталот Englishrussia. Com го организирал интернет изборот за најатрактивната русинка. На овој избор победила девојката на фудбалерот од Реал, Кристијано Роналдо. Ирина Шејк зад себе ги остави лепотиците како што се Марија Шарапова, Марина Кириленко, Наталија Соколова, Ана Курникова, Девојката од групата Тату, Наталија Водијанова.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi