Најтвитуваните за 2010 година

14 декември, 20100
4EFFF9AB

Твитер ги објави најчестите твитувања, и верувале или не на листата се најдоа и познатите американски пејачи, пејачки како Ријана, Џастин Бибер. Линк до листата тука

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi