Каде се облините на Меган Фокс?

21 декември, 20100
megan-fox-picture

Актерката Меган Фокс, Божиќните празници ги поминува на плажите на Хаваи, заедно со нејзиниот сопруг. Но, таа ги изненадила своите фанови со своето тело. Видно ослабена, Меган веќе неможе да се пофали со облините кои ги имаше и заради кои ја имаше титулата за најубаво тело. Сепак, тоа на нејзиниот сопруг не му смета. Тој заљубено гледал во неа додека таа се сончала или се капела на плажата, пренесуваат Daily Mail.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi