Kim Kardashian се забавува со поранешниот сопруг на Halle Berry

22 ноември, 20100

Los Angeles Lakers вчера вечер го победи Golden State Warriors со резултат од 117 – 89. Резултатот не е изненадувачки со оглед на разликата на таленти на двата тима. Но, нешто друго изненади таа вечер. На овој натпревар заедно се појавија Kim Kardashian и Gabriel Aubry. Најновите шпекулации се дека тие двајца се пар, и дека веќе некое време се гледаат почесто. Gabriel Aubry е поранешниот сопруг на актерката Halle Berry. Тие се разделија во април годинава, по четири години брак. Ја имаат ќеркичката Nahla, заради која и останаа во пријателски однос.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi