Kim Kardashian стана блондинка

10 ноември, 20100

Девојката која од своето семејство направи реално шоу и го наплати своето презиме, Kim Kardashian, стана блондинка. Таа на снимањето на рекламата за костими за капење се појавува со бел костум, кожени чизми до колена и ги носи шлем во раката како лик од филмот Barbarella, кој беше популарен секс симбол пред 40-ина години, а тогаш беше олицетворение на Џејн Фонда. Не е познато колку и придонесе овој ретро запис на Kim Kardashian но се проценува дека таа досега има заработено околу 40 милиони долари со своите проекти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi