Ким Кардашијан е бремена?

13 декември, 20100
Kim-Kardashian-135

Ким Кардашијан во Њујорк се појави со неколку килограми плус, заоблено стомаче и неконтролирано јадеше сладолед. Сето тоа ги потврдува шпекулациите дека Ким е бремена. Пред извесен предиод излегоа гласините дека таа е во блажена состојба а таткото на детето е раперот Кание Вест. Сетоа ова почна да се шпекулира од како тие неколку пати биле видени заедно во Менхетен. На сето ова Ким вели дека неможела да се воздржи кога го видела камионот полн со сладолед, и јадела колку што сакала, а за гласините за нејзината бременост и врската со Кание таа оставила луѓето да мислат што сакаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi