Ким Кардашијан работи на својот прв албум

29 декември, 20100
Kim-Kardashian-135

Ким Кардашијан изгледа поседувала повеќе таленти одколку што може да претпоставиме. Најновото од неа, е дека таа го спрема својот прв албум. Ким наскоро ќе ја слушнеме и како пее. Таа неколку пати е видена во Клифорнија близу студиото во кое ги снима песните. Таа наводно соработува со The-Dream, а како рап соработник кој би бил друг ако не е Кание Вест. Веќе се работи и на нејзиниот прв видео запис кој ќе го режира легендарниот Хајп Вилиамс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi