Кортни Кокс и Џенифер Анистон заедно го прославија Божиќ

27 декември, 20100
425.cox.aniston.090908

Двете пријателки Кортни Кокс и Џенифер Анистон ја поминаа Божиќната ноќ заедно. Во домот на Кортни се случуваше Божиќната забава во чест на нејзината шест годишна ќерка Коко. И двете пријателки имаа тешка година. Кортни, 46, се раздели од нејзиниот сопруг, а разделбата тешко ја прифатија и двајцата. Додека пак Џенифер, сеуште не успеа да ја најде вистинската љубов и по неколкуте неуспешни обиди изминатата година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/