Мапети во минимал верзија

1 декември, 20100

Ако мислевте дека мапети нема да добијат некоја ретро минималистичка варијанта сте се зезнале јако :). Во продолжение е линкот за поголема слика на илустрацијата. Фотка тука

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/