Марк Рафало новиот Hulk

29 септември, 20100

Во филмот “The Avengers” според истоимениот Маварелов стрип за суперхеројот, Хулк ќе го игра Mark Ruffalo. За разлика од предходните модерни филмски екранизации, глумецот ќе го игра и ликот на Брус Банер, но и неговата зелена варијанта Хулк, кој во претходните филмови беше прикажуван во CGI технологија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber