Натали Портман среќна за венчавката и бременоста

27 декември, 20100
Natalie-Portman-Pregnant

Натали Портман, 29, иако досега несакаше да зборува многу за приватноста, овој пат самата сакаше да ја сподели радосната вест со јавноста. Таа и кореографот Бенџамин, открија дека се многу среќни затоа што наскоро ќе стапат во брак, и што во 2011 ќе го добијат своето прво дете. Натали изјави дека е пресреќна што ќе има бебе, и дека бременоста одлично и оди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi