Новогодишен филм со бројни филски ѕвезди

15 декември, 20100
new-years-eve-movie

Новогодишната ноќ заедно ќе ја слават Хали Бери и Зак Ефрон, но најново е дека ќе им се придружи и Сара Џесика Паркер. Новиот филм кој ќе почне да се снима следната година, во фебруари месец е романтична комедија за новогодишната ноќ, кој е продолжение на филмот Денот на вљубените. Во овој филм учество ќе земат и Мишеел Фајфер, Роберт Де Ниро, Хилари Свонк, Ештон Качер, Џесика Бил, Софија Вергера, Леа Микеле.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber