Основачот на Плејбој Хју Хефнер ќе се жени по трет пат

26 декември, 20100
t1larg.hefner.harris

Основачот на Плејбој Хју Хефнер, 84, заѕвоне со прстен на самиот Божиќ. Тој ја побарал за жена зајчицата Кристал Харис, 24, веднаш по вечерата давајќи и го својот поклон, прстен. На својот профил на Твитер, неколку часа подоцна тој ја објавил веста дека овој Божиќ е најсреќен во неговата меморија. Кога таа го видела престенот се расплакала од среќа, изјавил тој. Инаку ова ќе биде трет брак за Хју, кој инаку во 2009 година поднесе барање за развод од својата втора сопруга, поранешната зајачица Кимберли Конрад. Тој претходно беше во брак со Mилдред Вилијамс но, нивниот брак завршил во 1959 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi