Памела бара од Обама да ја легализира дрогата

14 ноември, 20100

Памела Андерсон сака да го убеди американскиот претседател Барак Обама да ја легализира дрогата. Актерката испратила писмо во кое таа објаснува зошто мисли дека сите дроги реба да бидат легалени. “Мислам дека тој е одличен претседател. Го испратив писмото со кое барам да се либерализира односот кон дрогата. Јас мислам дека ќе има далеку помалку луѓе кои ќе користат дрога, кога тоа би било легално”, вели 43-годишната русокоса.
Памела неодамна повторно се фотографирала гола за Плејбој. Во јануари, насловната страна на списанието ќе биде покриена со нејиното тело 11 пат, во 22 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/