Parker ја изневерувал Longoria

17 ноември, 20100

Деновиве во јавноста излезе уште една приказна за можниот развод на Tony Parker и Eva Longoria. Овој пат, ова е верзија која вели дека Eva е таа која го поднела барањето за развод, заради неверството од страна на нејзиниот сопруг. Жената која влегла помеѓу Parker i Longoria е Erin Barry, поранешната сопруга на соиграчот на Tony, Brent Barry. Eva пронашла стотици пораки кои Erin му ги пратила на Tony. Познато е дека Erin и Brent Barry се на средината од бракоразводната постапка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi